Firma Adı
:
ZEYTİNKENT SÜRÜCÜ KURSU .
Yetkili Adı
:
Umut ALTAŞ
Şehir / İlçe
:
Manisa / Akhisar
Sektörler
:
Adres
:
Hürriyet Mh.15.Sokak No.92 (Sanayi yolu 1.ışıklar yanı)
Tel
:
0236 414 24 64
Gsm
:
0554 686 61 66
:
Web Sitesi
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

akhisarda sürücü kursu,akhisarda özel direksiyon dersi,akhisarda direksiyon dersi,akhisar sürücü kursu,Manisa

Firma Resimleri


Firma Detayları

HAKKIMIZDA...

 

       ZEYTİNKENT SÜRÜCÜ KURSU, karayolları ve trafik kanununda belirtilen (A1,A2,B,H) sınıflarında sürücü sertifikası vermektedir

      Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel ve eğitsel eğitim araçları ile ve her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir. Teorik ders programları, kursiyerlerimizin istek ve arzuları doğrultusunda hafta içi ve hafta sonu olarak düzenlenmektedir.

     Teorik ders programını bitiren kursiyerlerimiz direksiyon eğitim programına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amaç,her kursiyerin, akan trafiğin içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.

 

     VİZYONUMUZ , MİSYONUMUZ ;

 

      Kuruluş amacımız sürücü eğitimi alanında, yenilik,kalite ve hizmet sunumu açısından AKHİSAR ilçesinin en iyi sürücü kursu olan ZEYTİNKENT SÜRÜCÜ KURSU kursiyerlerinin, teorik ve pratik eğitim alanlarında, her türlü ihtiyaçlarına (programlarımız dışında da) çözümler üreterek cevap vermek ve bu sayede personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu, Türkiye'nin en seçkin sürücü kurslarının içinde yer almaktadır.

 

     Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi ve en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır. Kursumuz bu nedenle "BİLİNÇLİ SÜRÜCÜ" yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarfetmektedir.

 

    "İDDİALIYIZ"

 

    "AKHİSAR'da TÜRKİYE'nin EN İYİ SÜRÜCÜ KURSLARINDAN BİRİYİZ"

 

    "EĞİTİM VERMEK, BİLDİĞİNİ ÖĞRETMEK YETENEK İŞİDİR"

 

    " KURSUMUZU GÖRMEDEN ASLA KARAR VERMEYİNİZ "

                                                                                                                   SAYGILARIMIZLA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Firmanın Haritada ki Yeri