Firma Adı
:
ÜÇLER MAKİNA İZMİR .
Yetkili Adı
:
Necati KÖMÜR
Şehir / İlçe
:
İzmir / Bornova
Sektörler
:
Adres
:
6106/1 Sokak No.42 Dökümcüler Sitesi
Telefon
:
0232 437 01 13
Gsm
:
0536 870 78 88
Gsm
:
0542 566 35 54
E Posta
:
uclermakine@gmail.com
Web Sitesi
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

üçler makine izmir,ağaç işleme makinaları izmir,ağaç makinaları imalatı izmir,hidrolik tomruk arabalısı,çoklu dilimleme makinası izmir,dörtlü dilimleme makinası izmir,tomruk taşıyıcı bant izmir,İzmir

Firma Resimleri


Firma Detayları

 

                                                          HAKKIMIZDA

 

                 Küçük bir atölye ile imalata başlayan firmamız yılların deneyimi ve tecrubesini 1999 Yılında Kurmuş olduğumuz ÜÇLER MAKİNA ile üstün performans göstererek kapasitesini, üretim çeşit ve kalitesini arttırarak sektörde olumlu bir yükseliş yakalamıştır.

 

Bu anlayışla ÜÇLER MAKİNA, ağaç işleme makinelerinde gelişen teknolojiyi, sürekli yakından takip ederek üretmiş olduğu ürünleri değerli müşterilerinin hizmetine sunmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Özellikle ağaç tornalar ve frezeler konusunda çalışmalarını derinleştiren ÜÇLER MAKİNA kullanıcının istekleri doğrultusunda, işe göre profesyonelleştirilmiş makinelerin üretimi konusunda müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Üretimini yaptığımız ürünler garantilidir ve teknik servis hizmeti mevcuttur. En uygun fiyat ve teslim koşullarını bizde bulacaksınız.
                

 

                                                                                                                                                       ÜÇLER MAKİNA


Firmanın Haritada ki Yeri