Firma Adı
:
STİL DÜĞME AKSESUAR .
Yetkili Adı
:
Tuncer DEMİREL
Şehir / İlçe
:
İzmir / Konak
Sektörler
:
Adres
:
1332 Sok.No.10 Çelebi Ham kat.1 ÇANKAYA
Tel
:
0232 425 30 70
Fax
:
0232 445 53 31
Gsm
:
0506 740 47 66
E Posta
:
stildugme@hotmail.com
Web Sitesi
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

izmirde tela pres,izmirde inci çakma,izmirde çıtçıt perçin çakma,izmirde taş baskı,izmirde deri kemer

Firma Resimleri


Firma Detayları

HAKKIMIZDA...

1980'lerden GÜNÜMÜZE STİL DÜĞME KEMER VE AKSESUAR...
STİL DÜĞME AKSESUAR olarak, Sektörde 34 yılı aşkın süredir hizmet vermekteyiz.34 yıl önce düğme sektörüyle başlayan firmamız gelişen yıllarda tekstil sektörü yan sanayisine de hizmet vermektedir. Bunun yanında TELA-LANİMASYON-KEMER-İNCİ ÇAKMA-ÇIT ÇIT ÇAKMA-PERÇİN ÇAKMA ve aynı zamanda KOLYE tasarım sektöründe  müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktayız. STİL DÜĞME AKSESUAR olarak, fiyat / kalite / hızlı servis konularında sunduğu destekle müşterilerine her zaman çok yakın.
 
STİL DÜĞME AKSESUAR olarak, koleksiyonundaki her parçayı müşterilerinin zevklerine ve ürünlerine göre yeniden düzenlemekte ve gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Son versiyon tasarım programlarımız ve konularında uzman genç, dinamik ekibimiz ile daima özgün tasarım ve ürünler, kaliteli sunum, hatasız üretim ve hızlı teslimat sunmaktayız.
KALİTELİ ve HATASIZ ÜRETİM
STİL DÜĞME AKSESUAR  olarak, kaliteli malzemeden hatasız üretimi felsefe edinmiş bulunmaktayız. Kullanılan tüm malzemeler muadillerinin en kalitelisi olup, kalite ve çevre standartlarına %100 uyumludur.
 
Tasarımdan kalıba, üretim bandından ambalajlamaya kadar tüm departmanlarımız tam bir ekip ruhu içerisinde ve uyum ile çalışmakta, kalite kontrollerimiz titizlikle yerine getirilmekte, müşterilerimize en kaliteli ürün en kısa zamanda tedarik edilmektedir. Kullandığımız tasarım programları ve üretimde kullandığımız tüm makinelerimiz son teknoloji ürünüdür.
 
UYGUN FİYAT, ZAMANINDA ÜRETİM ve HIZLI TESLİMAT
STİL DÜĞME AKSESUAR olarak, gelişen Dünya'da zaman kavramının öneminin farkındayız. Üretim felsefemiz kaliteden ödün vermemekle kalmayıp, zamanında ve hızlı teslimat konusunu da kapsamaktadır.
 
STİL DÜĞME AKSESUAR olarak, gerek stok ürünlerinde gerekse de özel tasarım siparişlerde zamanında ve hızlı teslimat sunar. Yaygın servis ağımız, tüm müşterilerimize eş zamanlı olarak servis hizmeti vermektedir. STİL DÜĞME AKSESUAR olarak, üretimde kalite ve hızlı servisten ödün vermeyerek müşterilerine en uygun fiyatı sunmakta, müşterilerinden her konuda gelen talepleri titizlikle değerlendirmektedir.
                      DİLEKLERİNİZ VE HAYALLERİNİZ SİZDEN, KUSURSUZ KALİTE BİZDEN....
                                                                                                                                                                                                       SAYGILARIMIZLA
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Firmanın Haritada ki Yeri
Firma Videosu