Firma Adı
:
MİRAN İNŞAAT .
Yetkili Adı
:
Sedat MİRAN
Şehir / İlçe
:
İzmir / Balçova
Sektörler
:
Adres
:
Yeşil cami sok.No.11/A
Tel
:
0232 278 84 16
Gsm
:
0536 234 87 75
:
Web Sitesi
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

balçovada inşaat,balçovada inşaat gayrimenkul,narlıderede inşaat,narlıderede inşaat gayrimenkul,izmirde inşaat,izmirde inşaat gayrimenkul,İzmir

Firma Resimleri


Firma Detayları

HAKKIMIZDA...

         MİRAN İNŞAAT  2009 yılında bolçovada inşaat sektörüne katılmıştır. inşaat sektörüne genel müteahhitlik ve gayrimenkul taahhüt işleri ile hizmet vermektedir. müteahhitliğin yanı sıra gayrimenkul alım satımı, projelendirilmesi ve uygulamasına yönelmiş olup, küreselleşme ile birlikte ihtiyacı hissedilen kurumsallaşma yolunda büyük adımlar atmıştır.

İnsan hayatını esas alan MİRAN İNŞAAT amacı her gelir grubuna hitap ederek, alt yapısı çözümlenmiş, doğayla bütünleşmiş, güvenli, modern ve estetik yapılar inşa etmektir.

Bu amaçla; konusunda uzman teknik kadrosu, profesyonel, takım çalışmasına yatkın, çağdaş analitik düşünceye sahip ekibi, ödünsüz kalite anlayışıyla insanlara daha rahat ve çağdaş bir yaşam sunan projeleri geliştirmeye ve bunları hayata geçirmeye devam etmekte olup, inşaat sektöründe kendine sağlam bir yer edinmiştir. Balçova eksenli ama tüm izmire yönelik inşaat ve gayrimenkul alanındaki hizmetlerimize hergün daha büyük yenilikler katarak sayın İZMİR halkına İNŞAAT sektöründe hizmet etmek MİRAN İNŞAAT olarak bizim onurumuzdur.                                                                                               

                                                                                                 SAYGILARIMIZLA   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

      

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 


Firmanın Haritada ki Yeri
Firma Videosu