Firma Adı
:
MAVİKUŞ ANAOKULU
Yetkili Adı
:
İlker KANTEKİN
Şehir / İlçe
:
İzmir / Karşıyaka
Adres
:
Bestekar Yusuf NALKESEN Sok.No.19/A DEMİRKÖPRÜ/BOSTANLI
Tel
:
0232 337 01 05
Gsm
:
0507 541 45 84
Gsm
:
0506 460 63 61
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

bostanlıda anaokulu,demirköprüde anaokulu,nergizde anaokulu,karşıyakada anaokulu,İzmir

Firma Resimleri


Firma Detayları
MAVİ KUŞ ANAOKULU HAKKIMIZDAmickey mouse mueve mano blanca traje rojo
 
” Çocuklarımız geleceğimizin mimarlarıdır”  fikrini kendisine felsefe edinen MAVİ KUŞ ANAOKULU, geleceğin çağdaş, modern, eğitimli gençlerinin yetiştirilmesine katkıda bulunabilmek ve çocuklarımızı bu temel felsefeden yola çıkarak geleceğe hazırlayabilmek için hizmet veren bir okul öncesi eğitim merkezidir.

Okulumuzun çocuklarımızı mutlu edecek kadar keyifli bir bahçesi var. Sınıflar, uygun donanım ve farklı uygulamalarla öğrenmeyi keyifli bir alışkanlığa dönüştürüyor.

Hijyen, olması gerektiği gibi her yerde ve her şeyde…

Sıcaklık, samimiyet, güven ve eğitim sistemimizdeki modernlik anlayışıyla çocuklarımız ilk adımlarını daha ilkeli bir ortamda atıyorlar ve tüm bunlar birde sonsuz sevgiyle birleşince MAVİ KUŞ ANAOKULU’nda doğru beslenmek, oyun oynamak çocuklarımız için önemli bir denge oluşturuyor.

Hedefimiz
Gelişen ve değişen dünyaya uyum sağlayabilen özgüven duygusu gelişmiş, dürüst, çevreye duyarlı, kendini, başkalarını seven ve saygı duyan, yaratıcı, sorgulayıcı, paylaşmayı seven, iletişim kurabilen doğaya ve canlılara özen gösterip, projeler üretebilen, sanata değer veren, hayatın her aşamasından zevk alabilen mutlu ve çağdaş çocukları çocuk-aile-okul işbirliği ile yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Amacımız
Yaşayan bir dünya ve çağdaş bir gelecek için bugünün çocuklarını, geleceğin mimarları, 21. yüzyılın liderleri ve girişimcileri olarak geleceğe hazırlıyoruz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Firmanın Haritada ki Yeri