Firma Adı
:
KUAFÖR KUBİLAY DENİZ GÜZELLİK SALONU .
Yetkili Adı
:
Kubilay BAŞARAN - Fatma AKSOY
Şehir / İlçe
:
Aydın / Nazilli
Sektörler
:
Adres
:
MERKEZ. Altıntaş Mah.Mimar Sinan Cd.No.32/D
Adres
:
ŞUBE. Belediye Meydanı Metem Büfe üzeri
Tel
:
0256 313 39 34
Gsm
:
0541 800 51 26
:
Web Sitesi
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

nazillide bayan kuaförü,nazillide güzellik salonu,nazillide lazer epilasyon,Aydın

Firma Resimleri


Firma Detayları

Hakkımızda

 

 

sacboya

 Nazilli'nin önde gelen güzellik salonlarından 25 yıllık tecrübesiyle kuaför ve güzellik salonu Nisan Ay'ında birleşerek  hizmete giren salonumuz son teknoloji uygulamaları ile hizmetinizdedir. Hizmet odaklı çalışma anlayışımız, uzman ve deneyimli ekibimiz sizin mutluluğunuz ve sağlığınız için çalışmaktadır. Kuaför Kubilay Deniz Güzellik Salonu  siz müşterilerine kaliteli hizmeti ekonomik olarak sunmaktadır.  Nazilli'de güzellik salonu denilince ilk seçiminiz Kuaför Kubilay Deniz Güzellik Salonu…Güzelliğiniz emin ellerde…

 

Epilasyon

lazerepilasyon2

 


EPİLASYON:

Vücutta istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesi.

- Lazer Epilasyon

- İğneli Epilasyon

- Sir ağda

 

 

 

Cilt Bakımı

ciltbakim

Rollerle Cilt bakımı...


 

Profesyonel Cilt Bakmının Amacı Nedir?
*Cildin doğal su ve sebum oranını dengelemek; böylece ciltte sivilcelenme, kuruma, kırışmanın önüne geçmek, gözeneklerin tıkanmasının önlenmesi ile ciltten toksinlerin atılımının devamının sağlanması.

*Ciltten ölü hücrenin uzaklaştırılması ile,canlı yeni taze cildin açığa çıkmasının sağlanması, cildin hücre yenilenme dengesinin sağlanması.

*Yıpranmış olan cildin ihtiyaç duyduğu oksijen,vitamin ve nemin cilde temininin sağlanması.

*Cildin kan dolaşımının artırılması.

.

Masaj

masaj

Sauna Masajı

 

Masaj Nedir? Faydaları nelerdir ?
Fizyolojik veya mekanik açıdan bakıldığında masajla kas dokularının yağlanarak optimum hareketin elde edilmesi sağlanır. Kas dokuları birbirinden bağımsız çalışacak şekilde yapılanmıştır. Kaslar kurur veya susuz kalırsa dokular birbirine yapışır ve kas katılaşır. Kasa sıvı verildiğinde, tekrar yumuşayarak esneklik kazanır. Kas dokularının etrafında dolaşım arttıkça gelen besin ve giden atık rutini de artar ve kas daha sağlıklı olur. Yaşlanma da geniş anlamda bir “kuruma” problemidir. Vücutta su azaldıkça yaşlanma hızlanır. Çok su içmek ve düzenli masaj yaptırmak kırışıklarla savaşırken etkili bir yöntemdir. Kan vücuda oksijen taşıdığından sağlıklı olmak için iyi bir dolaşım gerekir. Masaj kan dolaşımını artırır; dolayısıyla vücuda yararı kesindir.
Psikolojik açıdan bakıldığında masaj bir önem hatta bakımlılık hissi verir; vücudumuzun farkına varmamızı sağlar. Güvenli bir dokunuş hayatın önemli bir parçasıdır. Dolayısıyla bu işi bilinçli olarak yapan bir profesyonelin masaj sırasındaki dokunuşu aynı zamanda rahatlatıcıdır. Fiziksel anlamda masaj, veren taraf ile alan taraf arasında bir elektromanyetik enerji değişimidir. Bu enerji makine ve benzeri aparatlarla elde edilemez! Candan ve canlıdan gelen bu enerjiye doğu kültürleri “Chi” ya da “hayat enerjisi” adını verir. Masaj, günlük hayatın baskılarından sonra mini bir tatil anlamına gelir. Yapılan klinik bir araştırma, masajın zihinsel uyanıklığı artırdığı ve matematiksel zekayı keskinleştirdiğini de göstermiştir. 

El Ayak Bakımı

elayakbakimi

Manikür pedikür...

 

Bakımlı olmanın ön şartlarından biri de manikür ve pedikürdür. Günlük hayatımızda bütün vücudumuza olduğu gibi el ve ayak bakımına da önem vermelisiniz.

Lüks jakuzili pedikür koltuğunda hem ayaklarınıza hidro masaj yapılmasının keyfini yaşayın, aynı zamanda oturma ve sırt bölgesindeki masaj seçeneğiyle işleminiz sizin için daha keyifli hale gelsin.

Profesyonel Makyaj

kalicimakyaj

Ölçü kaş alımı,ipek kirpik

 

Gelin ve Gece Makyajı

gelingecemakyaj

 

Makyaj sanat ve tekniğin buluştuğu kişisel zevk ve engin düşleme yeteneğiyle doğru ellerden çıktığında mucizeler yaratır. Kişiler bir anda tılsımlı peri masalındaki dönüşümleri yaşarlar elbette bizim işimiz tılsım değil PROFESYONEL MAKYAJ ve Peri masallarındaki prensesi ortaya çıkarmak. İster Gelin MAKYAJI ister Nişan MAKYAJI yada özel bir gün için abiye Gece MAKYAJI ne olursa olsun makyaj ciddiyet ve profesyonel bir el ve deneyimli, Eğitimli Profesyonel Makyöz ile harikalar yaratır. Makyaj da seçilecek olan renk tonları ve gölgelerin birbirine geçişi deneyim ve renk bilgisi gerektirir.

 

 

 

 

 


Firmanın Haritada ki Yeri
Firma Videosu