Firma Adı
:
İZMİR GÜZELYALI NAKLİYAT .
Yetkili Adı
:
Ali İhsan KOÇKESEN
Şehir / İlçe
:
İzmir / Konak
Adres
:
İnönü cad.No.604/2 Poligon
Tel
:
0232 285 69 13
Gsm
:
0532 797 52 83
:
Web Sitesi
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

izmir güzelyalıda evden eve nakliyat,güzelyalıda evden eve nakliyat,konakda evden eve nakliyat,izmir hatayda evden eve nakliyat,karabağlarda evden eve nakliyat,izmir bahçelievlerde nakliyat,izmirde na

Firma Resimleri


Firma Detayları

HAKKIMIZDA...

İzmir evden eve nakliyat sektöründe 22 yıl'dır Güzelyalı'da faaliyet gösteren İZMİR GÜZELYALI NAKLİYAT tüm şehiriçi ve şehirlerarası taşımada her zaman bir telefon kadar yakındır.

Evden Eve Taşıma'nın sadece eşya taşımak olmadığından yola çıkan firmamız, sizin kazanım ve değerlerinizin de taşıdığının bilincindedir.

Ev nakliyenizi huzur ve mutluluk içerisinde yapmanız için firmamız 7/24 tüm imkanlarını seferber etmektedir.

                                                                                                                                           SAYGILARIMIZLA

Müşterilerimizin Bizi Tercih Sebepleri

•Taşıma asansörü seçenekleri 
•Sigortalı taşımacılık 
•Sehiriçi ve şehirlerarası nakliye 
•Havalı naylonla ambalaj
•Her ebatta araç seçenekleri 
•Depolama hizmeti
•Kadrolu çalışan elemanlar 
•Geniş kapsamlı taşıma sözleşmesi

Ülkemizde nakliyat sektörü hamallıktan ibaret basit bir işmiş gibi görülmektedir. İnsanlar nakliyat firmalarının sadece eşya taşıdıkarını zannediyorlar. Biz sizin eşyanızla birlikte sizin değer verdiklerinizide taşıyoruz. Eşyalarınızın ambalajlama, taşıma, kamyona istifleme teknikleri, başlı başına bir tecrübe ve birikim gerektirir. Firmamız, tüm bu sorumlulukların bilincindedir.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Firmamızı aradığınızda ilk görüşmeyi yapan kişi Müşteri Temsilcimizdir. Elemanımız taşınma işinizle ilgili gerekli bilgileri aldıktan sonra kararlaştırılan tarihte evinize ekspertiz için gelecektir.Bu hizmetten firmamız bir ücret talep etmemektedir. Ekspertizdeki amaç eşya ve kat durumlarınıza göre taşınmanın kaç çalışanla, hangi ebatta araçla, ambalaj için nekadar malzeme kullanılacağıdır. Tabiki evinizin konumuna göre evden eve asansörü kurulup kurulamayacağı tespit edilerek bir fiyat teklif edilir. Anlaşıldığı taktirde iş sözleşmeye dökülerek taşımanın ilk adımı atılmış olur.

Evden eve taşımada firmamızın işlem sıralaması aşağıdaki gibi olacaktır.

1- Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz eşyalarınız eşyalarınız gerekli olan malzeme ile paketlenir streç naylonla sarılıp. darbelere karşı havalı naylonla ambalajlanır.Ambalajlı olarak kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adrese de ambalajlı olarak çıkarılır. Yerleşmesi gereken odalara yerleştirildikten sonra üzerindeki ambalajlar alınarak eviniz oturuma hazır hale getirilir.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrinler gerekli malzeme ile ambalajlanır.

3- Yatak odası gardolapları demonte ettikten sonra gerekli malzeme ile paketlenir. İkinci adreste tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

5- Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar gerekli malzemelere sarılıp taşınması gerçekleştirilir.

6- Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

7- Taşınmadan dolayı herhangi bir hasar olması halinde tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.

Ekip şefimiz izmir'de ki taşınma işlemi sonunda size çalışmamızla ilgili görüşlerinizi aldıktan sonra taşınma işlemi sona ermektedir.

Büro & Ofis Taşıma

Firmamız Ofis taşımacılığında da tüm tecrübelerini kulanarak itinalı bir şekilde eşyalarınızı taşımaktadır.

Taşıma Sistemimiz

 

  • Ofis Taşıma işlemi yapılmadan Ekspertiz yapılarak eşya durumu tespit ediir. Bu hizmetimiz ücretsiz yapılır.
  • Ekspertiz raporu doğrultusunda bir taşınma programı yapılır. Yapılan ofis taşıma programı çerçevesinde; Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırır. Taşıma işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşasının önüne geçilmiş olur.
  • Tüm Dosya ve klasörler paketlenir.
  • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için gerekli malzeme ile ambalajlanır.
  • Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz doğrultusunda elemanlarımız tarafından yerleştirilir.
  • Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir.
  • Monte ve de'monte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır..                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Firmanın Haritada ki Yeri
Firma Videosu