Firma Adı
:
EGEM TAŞIMACILIK ÜÇYOL .
Yetkili Adı
:
Emre GÖKÇEKUYU
Şehir / İlçe
:
İzmir / Konak
Adres
:
526 Sokak No.28/A Güneşli Mahallesi
Telefon
:
0232 256 15 28
Gsm
:
0507 588 68 06
Gsm 2
:
0506 211 61 58
E Posta
:
egemtasimacilik@gmail.com
Facebook
:
Firma Etiketleri

egem nakliyat izmir, izmirde evden eve nakliyat taşıma firmaları, evden eve nakliyat izmir, izmir asansörlü taşımacılık

Firma Resimleri


Firma Detayları

 

              1999 yılında firmamız taşımacılık sektörüne katılmıştır. Egem Taşımacılık & Evden Eve Nakliyat İzmir'de evden eve taşımacılıkta yıllardır müşterilerine verdiği memnuniyetle İzmir'in en iyi evden eve taşıma şirketlerinden biri halini almıştır. Eğitimli personeli, yeni sistem araçları ile sizler için taşınmayı bir korkulu rüya olmaktan çıkarmış, kısa sürede hiç bir hasar olmadan eşyalarınızı sigortalı olarak taşımaktadır.

 

     KÖKLÜ REFERANSLARIMIZ:

                      

                                                                                Gaziemir Hava Lojmanları     

 

                                                Üçkuyular OYAK Lojmanları Sitesi

 

                                                Çevik Kuvvet

 

 

Ücretsiz Expertiz

Marjinal Nakliyat müşteri temsilcileri gelen taşımacılık talebi doğrultusunda, ön görüşme ve taşınacak eşyaların detayını net olarak saptayabilmek için müşteriden expertiz randevusu alır.

Konusunda uzman olan experi kararlaştırılan gün ve saatte keşif için adrese yönlendirir. Görevli exper bu görüşme sonrasında, keşif esnasında aldığı notlar doğrultusunda expertiz raporu çıkarır. Fiyat teklifini müşteriye sunar. Teklifin müşteri tarafından kabul görmesi durumunda karşılıklı olarak sözleşme yapılarak sigorta poliçesi çıkartılır ve taşınma süreci başlar.

 

 

 

 

 

Kiralık Asansör

Asansörlü taşımacılık hizmetimizle evden eve ve ofisten ofise taşımalarında, öncelikle taşıyacağınız adrese ücretsiz ekspertizlerimiz gelerek asansörün kurulacağı yeri tespit ederek daha sonra taşınacağınız adrese giderek taşıma ve asansör kurulumu için bir engel olup olmadığını kontrol eder asansör kurulumuna müsait yerlerde çağdaş asansörlü taşıma gerçekleştirilir. Hassas ve modern asansörlü nakliyat teknolojisi evden eve de nakliyat sektörüne büyük bir kolaylık getirmiştir. Firmamız bünyesinde asansör son sistem teknoloji ile evden eve nakliyat asansörü bulundurmaktadır.

 

 

Sigortalı Taşımacılık

Firmamızla yapacağınız tüm taşıma işlemleri firmamız güvencesi altında sigortalanır ve hasarsız bir biçimde eşyalarınız yeni evinize taşınır. İhtiyatlılık gereği her türlü riski sıfıra indirmeye çalışan firmamız, sağlıklı bir taşıma yapabilmek için gerekli tüm önlemleri almaktadır.

Sigorta bedeli eşyanızın durumuna göre expertiz elemanlarımız tarafından belirlenir ve sigorta poliçeniz bu değer üstünden yapılır.

Uzun süredir ev ofis ve şirket taşımacılığı yapan firmamız bu güne kadar sorunsuz bir taşıma örneği göstermiştir.

 

 

Marangoz

Taşınacak evinizdeki mobilyalarınızı söküp takmak için personellerimiz arasında mobilya montajı ve sökümü konusunda eğitim almış profesyonel marangozlar bulunmaktadır. Çünkü mobilya işi ustalık isteyen bir iştir. Tüm eşyalarınızı özel araçlarımıza yerleştirdikten ve son kontrolleri yaptıktan sonra yeni evinize doğru yola çıkıyoruz. Demonte olmuş mobilyalar, tekrar evinize montaj yapılır.

 

 

İsteğe Bağlı Ambalajlama

Firmamız ile yapıcağınız tüm ev iş yeri ve ofis nakliyesinde en çağdaş ambalajlama teknikleri ile karşılaşırsınız. Sektöründe lider firma olan firmamız uzman ekip elemanları ve modern ambalajlama teknikleri sayesinde size en hasarsız taşımacılık anlayışı ile hizmet sunar.

Bir çok ambalajlama malzemesi ile farklı tekniklerle olabilecek hasarı minumum riske sokan ekip elemanlarımız eşyalarınızın hasarsız taşınması için gayretli bir çalışma örneği sergilemektedirler.

Amabalajlama kullandığımız teknikleri şu şekildedir

Mobilyalar için içi havayla dolu naylonlar ve battaniyeler.

Askılı Elbise Dolapları

 

 

Parsiyel Eşya Taşımacılığı

Parsiyel eşya taşımacılığı müşterilerimizin kısmı eşyalarını (Buzdolabı, Koltuk Takımı, Öğrenci Eşyası vb.) istedikleri şehre gönderebilmeleri için sunulmuş olan bir hizmettir.

Amacımız eşyalarınızı güvenle istediğiniz başka bir semt, ilçe veya şehre göndermektir.

Parça eşyalarının bir yerden başka bir yere gönderilmesi zahmetli ve maliyetli bir iştir. Çünkü bir evden eve nakliyat aracının içerisi dolu olsa da sadece bir koltuk olsa da masrafı aynı orandadır. Bu yüzden firmamız olarak amacımız parça eşyalarınızı gönderirken sizi yüksek maliyetlerden kurtarmaktır.

Göndereceğiniz parça eşyayı istediğiniz bir zamanda sizlerden alıp istediğiniz zaman istediğiniz yere götürmekteyiz. Bu konuda müşterilerimiz tarafından yazılan yazıları okumak için ziyaretçi sayfasına göz gezdirebilirsiniz.

 

                                                

                                                

 

                                           

 


Firmanın Haritada ki Yeri
Firma Videosu