Firma Adı
:
BONZAİ ÇİÇEKÇİLİK
Yetkili Adı
:
Yaşar TOHUMCU
Şehir / İlçe
:
İzmir / Aliağa
Sektörler
:
Adres
:
Atatürk Mah.istiklal Cad.No.118/C Aliağa
Şube aliağa
:
0232 617 07 44
Merkez k.yaka
:
0232 382 07 82-369 33 44
Gsm
:
0539 782 61 98
E Posta
:
aliagabonzaicicekcilik@hotmail.com
Facebook
:
Firma Etiketleri

aliağada çiçekçilik,aliağada düğün organizasyonu ve peyzaş,foçada çiçekçi,bergamada çiçekçi,izmirde bonzai çiçekçilik,İzmir

Firma Resimleri


Firma Detayları

HAKKIMIZDA...

                   Bonzai Çiçekçilik, yurtiçi ve yurtdışı çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırıyor ve bu duygusal çok onurlu mesleğe hizmet etmekten onur duyuyoruz çünkü biz duyguların rehberi olmaktan çok mutluyuz.Bonzai Çiçekçilik  TÜRKİYENİN TAMAMINA ve Dünyanın 156 ülkesine hizmet etmektedir.

 
Günümüzde iletişim, tahminlerin ötesinde bir hızla gelişiyor; zaman ve uzaklık kavramları adeta yeniden tanımlanıyor. Bu değişim, duygusallıklarımızı, hayal gücümüzle birleştirerek daha farklı bir gerçekliğe kavuşturmamıza da fırsat veriyor.Bonzai Çiçekçilik uzakta olsalar bile, sevdiklerinize ulaşabilmek, sevinci ve acıyı paylaşmak, yaşama beklenmedik sürprizler katmak ve varlığınızı hissettirmek  Bonzai Çiçekçilik, ile artık o kadar kolayki.
 
‘‘Bütün Dünyaya Çiçek!’’ sloganıyla çalışmalarını sürdüren ve tüm dünyada kabul gören Bonzai Çiçekçilik,  kaliteli, güvenli, müşteri odaklı ve zamanla yarışan nitelikte bir hizmeti almanın adresidir.
 
Bonzai Çiçekçilik, duygularınızı düşlerinizdeki çiçeğe dönüştürerek, en uzak mekanlardaki dostlarınıza bile iletmenize imkan veren Bonzai Çiçekçilik, özenle hazırlanan çiçeklerinizi itinayla adreslerine teslim etmektedir.
 

Bonzai Çiçekçilik, kaliteli çiçek,kaliteli hizmet ve siparişlerinizin zamanında alıcısına teslim etme ve koşulsuz müşteri memnuniyeti   hizmetlerimizin vazgeçilmez ilkeleridir.

 

                                                                                                                                                    SAYGILARIMIZLA