Firma Adı
:
ANTEP LEZZET DURAĞI .
Yetkili Adı
:
Antep Lezzet Durağı
Şehir / İlçe
:
İzmir / Çiğli
Adres
:
8019 Sokak No.22 Ataşehir-Çiğli/İZMİR
Telefon
:
0232 386 33 37
Gsm
:
0539 443 83 36
:
Web Sitesi
:
Facebook
:
Firma Etiketleri

çiğli restaurant,çiğli antep yemekleri,çiğli kahvaltı,çiğli kebap,çiğli düğün yemekleri,çiğli nişan yemekleri,çiğli organizasyon yemekleri,çiğli catering,çiğli döner ,İzmir

Firma Resimleri


Firma Detayları

 

                                                                       HAKKIMIZDA

 

             2012 yılında İzmir’in Çiğli ilçesinde Ataşehir semtinde ilk şubesini açarak sektöre giriş yapan ANTEP LEZZET DURAĞI, güçlü kadrosu ve özverili çalışmaları sayesinde, her geçen gün hizmet kalitesini daha üst seviyelere taşıyor.

Gıda sektöründe en dikkat edilmesi gereken hijyen hususunda son derece titiz ve dikkatli bir tutum içerisinde çalışmakta olan ANTEP LEZZET DURAĞI, uygun fiyat 
ve üstün kalite dengesini bir arada sunarak, sade, nezih, ferah ve sıcak bir atmosferde hizmet veren sayılı mekanlar arasında yerini alıyor.

 

ANTEP LEZZET DURAĞI, güleryüz ve hızlı servisle kalitesini daha üst seviyelere çıkararak, kurulduğu günden bu yana müşteri değil, ev sahibi olarak benimsediğimiz sizlere, hizmet vermeye devam ediyor. 

Antep'e has en leziz kebapları , İzmirliler’le buluşturan ANTEP LEZZET DURAĞI yöresel özgü lezzetleri müşterilerine sunmasının yanında hizmet kalitesi, hijyen ve güleryüzlü karşılama da ANTEP LEZZET DURAĞI’nın temel prensipleri arasında yerini alıyor.

İşletme felsefemiz; Restaurantımıza gelen tüm müşterilerimizi evimize gelen misafir gibi karşılayıp, ağırlamaktır. Bunu yaparken önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup; lezzetli, hijyenik, kalite, sıcak ortam ve güleryüz ilkemizin temelini teşkil etmektedir.


Ayrıca Düğün, Nişan, Davet,Toplantı Organizasyonlarınız ve Catering Servisleriniz için Sizlere en iyi Şekilde Hizmet Vermeye Hazırız.

Lezzetin Zirvesi ANTEP LEZZET DURAĞI' na sizleri davet ediyoruz.
ANTEP LEZZET DURAĞI

 

 

 

                                                 

                                           

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  


Firmanın Haritada ki Yeri