Firma Adı
:
ALPİN DEKORASYON
Yetkili Adı
:
Aytaç GEZGİN
Şehir / İlçe
:
İzmir / Karabağlar
Adres
:
661/1 Sokak No.29
Telefon
:
0232 365 02 18
Fax
:
0232 365 02 18
Gsm
:
0507 669 60 49
E Posta
:
info@alpindekorasyon.com
Facebook
:
Firma Etiketleri

alpin dekorasyon, Alpin Dekorasyon karabağlar, mağaza ekipmanları, raf sistemleri, izmir

Firma Resimleri


Firma Detayları

 

Hakkımızda

ALPİN MAĞAZA DEKORASYONU VE MAĞAZA RAF SİSTEMLERİ Alpin DEKORASYON Yurt içinde ve Yurt dışında magza dekorasyonu ve raf sistemlerinde çağdaş ve seçkin inşaat projelerini uygulayan ve kendi çizgisini de bu projelere katabilen iyi bir “Tasarım,Proje ve Uygulama” firmasıdır.

İdealimiz dünya standartlarına uygun kalite ile üretilmiş ara ürünlerden yararlanarak en iyi dekorasyon çözümlerini bulmak ve bunları toplum yararı gözeterek yaşam ünitelerine dönüştürmektir. Bu uğurda attığımız her adım sevgi ve paylaşım ruhunu yansıtacaktır. Potansiyel müşterilerimiz, imaj ve vizyonun önemini bilen yatırımcı ve kişiler,

Kaliteli ürün ve iyi hizmeti arayan tüm yatırımcı ve girişimcilerdir. Günümüz dünyasında bir işletmenin başarıya ulaşmasında sadece girişimcinin ileriyi düşünmesi, işletmenin geleceği ile ilgili plan ve stratejileri geliştirmesi, kararlar alması yeterli olmamaktadır.

>Alpin Mağaza dekorasyonu< 
Dekorasyon dediğimiz şey aslında sadece evde ya da başka yaşam alanında ki eşyaları değiştirmek değil aksine onları bir uyumla bir araya getirmektir. Yaşanılan alanların dekorasyonunu yapmak insan ihtiyaçlarından biridir. İnsanlar gerek evlerinde gerekse iş yerlerinde birçok yerde dekorasyon ile yaşam alanlarını değişik ortamlara çevirmektedirler. Mağaza dekorasyon da insanların dikkatini çeken uygulamalardan biridir.

Mağaza dekorasyonu konusunda önemli iki nokta bulunmaktadır. Birincisi mağazanın çok geniş olması ve de çok az eşyanın bulunması ya da mağazanın iç kısmının çok dar ve eşyaların çok fazla olması durumu söz konusu olabilmektedir. Bu durumda mağaza dekorasyonu konusunda farklı uygulamalar yapılabilir. Çünkü mağazaya gelen insanlar üzerinde iç tasarımın da etkisi bulunmaktadır. Firma olarak mağaza dekorasyon konusunda amacımız müşterilerimizin hayal ettiğinden daha fazlasını başarılı şekilde onlara sunmaktır. Firmamız kapsamlı mesleki hizmet sunmanın yanında müşterilere daha fazlasını da sunmaya çalışmaktadır. Son yıllarda mağaza kavramı birçok değişiklik göstererek, çeşitli anlayışlarla günümüze kadar gelmiştir. Mağaza dekorasyonu konusunda her geçen gün değişen ve gelişen anlayışların ortaya çıkması tasarımlarında sınırsız çeşide ulaşmasında etkili olmaya başlamıştır. Dekorasyon alanında ki yeniliklerin ortaya çıkmasıyla mağaza denilince insanların aklına ferah ve eşsiz tasarımlarla yaratılan alışveriş ortamları gelmektedir.

Her geçen gün sayıları artan tasarımcı ve mimarlar mağaza dekorasyon konusunda farklılık yaratmak için birbirleriyle yarışmaktadır. Çoğu mağazanın güzel ve modern, ferah şekilde tasarlanması müşterileri de kendine çekmekte ve ayrıca etken oluşturmaktadır. Bu yüzden mağaza dekorasyonu aslında hem müşteriyi hem de mağaza sahibini memnun etmek açısından oldukça önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken çok küçük ama önemli bir ayrıntı bulunmaktadır. Bazen yapılan mağaza dekorasyonu, Mağaza dekorasyon mağazada yer alan ürünlerin önüne geçebilir yani ürünler ikinci planda kalabilir.

Mağaza dekorasyonu
Bu durumun oluşmaması için mağaza ürünleri ile dekorasyon arasında bir uyum yakalanması gerekmektedir. Mağaza dekorasyonu içerisinde mağaza askılık sistemleri olsun ya da mağaza raf sistemleri de çok önemli bir yer tutmaktadır Mağaza dekorasyon konusunda yapılan tasarımlar bulunulan zamana, yere, hatta kültüre göre değişiklik göstermektedir. Mesela bazen belli bir kültürün baskın olduğu yerdeki mağazaların tasarımlarında kültürel özellikleri yansıtan tasarımlar göze çarpmaktadır. Bu tür unsurlar mağaza dekorasyon alanında çok önemli bir yer tutmaktadır. Firmamız, kaliteden şaşmayarak aynı zamanda ayrıntılar üzerinde de önemle durarak tasarım ve denetleme hizmetleri sunmaktadır. Tecrübeli çalışanlarımızla yapmış olduğumuz birçok başarılı işlerle bu alandaki farklılığımızı ortaya koymaktayız. Tasarım anlayışımızı ve çözümlerimizi farklı bir tarz ve yenilikçi bir anlayış içerisinde sunmaktayız. Gerek bir ofisin, otel odasının içini dekore etmede gerekse ışıklandırma konseptinde, elde etmiş olduğumuz tecrübe ile detaylara göstermiş olduğumuz özen, müşterilerimiz için çok önemli bir unsur olmaktadır. Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik tasarımlarımızı titizlikle en kısa zamanda yerine getirmekteyiz. Proje aşamasında olan işleri önce bilgisayar destekli tasarım programları kullanarak 3 boyutlu modellemeler, renderlar ve animasyonlar yaparak bir yapının daha proje aşamasında bitmiş halini sanal ortamda gerçekte olacak halini müşterilerimize sunmaktayız. Mağaza dekorasyon konusunda yapılan her şey hem orada çalışan hem de müşteriler açısından oldukça önemlidir. Mağaza içerisinde yapılan değişiklikler, yapılan seçimlerin doğru olması ve müşterilerin zevklerine hitap etmek müşteri çekmek açısından önemli unsurlardır Mağaza Raf Sistemleri. Mağazanın dışı olan vitrin camlarının kalitesi son derece yüksek olmalıdır. Mağaza içerisindeki aydınlatma mekânın genişliğine ya da darlığına göre ayarlanmalıdır. Mağazaya gelen müşterilerin ürünlere bakarken Mağaza dekorasyonu zorlanmamaları için mağaza rafları çok yüksek noktada değil müşterilerin rahatça görebileceği şekilde olmasında fayda vardır.

 

 Standlar                                               Kasa Bankoları                                                 Tasarımlar

 

 

Alpin Dekorasyon Tasarımlarında estetik ve fonksiyonel olanı yaratmaya çalışan , akımlara bağlı kalmayan özgün çizgisiyle, mekanlara farklı çözüm önerileri getiriyor.
Alpin Dekorasyon  ,Giyim Mağazaları Ayakkabı Mağazaları ,Mağaza ekipmanları ve Market Depo Çelik Raf  Sistemleri Projelerinde Mükemmeli Yakalamayı ilke Edinmiş Tasarım ve Uygulama Firmasıdır.
Alpin Dekorasyon, Kent hayatının hızlanmasıyla herkes için özel mekanlar yaratma sloganıyla yola çıkan Alpin Mağaza Dekorasyonu ‘nda samimi ve içtenlikli mekanlar Ofis Dekorasyonu ‘nda çabuk ve stil çözümler, iş merkezi dekorasyonu projelerinde işlevsel dekorasyon çözümleri Sunuyoruz

 


Firmanın Haritada ki Yeri